FIT Weekend Challenge! Podejmij wyzwanie, znajdź motywację i zawalcz o siebie z Targami Kielce!

Kasia i Paulina z Biura Prasowego Targów Kielce, podjęły wyzwanie FIT Weekend Challenge i zamierzają osiągnąć wyznaczone cele, dotyczące zmiany dotychczasowego stylu życia w 50 dni! Już tylko kilka tygodni zostało do FIT Weekendu, jednej z najważniejszej imprez branży fitness i kulturystyki w Polsce. Ty też podejmij swój challenge i zacznij zmianę na lepsze!

Paulina ma w sierpniu ślub i planuje zrzucić nadprogramowe kilogramy, by idealnie prezentować się w wymarzonej sukni ślubnej. Kasia marzy o tym, aby zbudować nie tylko dobrą formę, ale i mieć zgrabne ciało, z delikatnie zarysowanymi mięśniami.

FIT Weekend Challenge fot. A. Zieliński TARGI KIELCE

Wyzwanie dziewczyn z Biura Prasowego Targów Kielce to nie przelewki! Pod okiem Kasi i Przemka Kiczor, wykwalifikowanych trenerów personalnych z Healthy CURLY LifeStyle, każdego dnia dziewczyny będą poddawały się wymagającym treningom w klubie CrossFit Kielce. Intensywnym ćwiczeniom towarzyszyć będzie specjalnie dostosowana do potrzeb każdej z nich dieta, o którą zadbały Paulina Piotrowska i Marta Kaleta z Nowamed.

Zobaczycie nie tylko jak ćwiczą na treningach indywidualnych. Wezmą również udział w zajęciach karate, pole dance, muay thai czy MMA.

Warto to zobaczyć! Bo lekko nie będzie…

fot. Szafulskafotografuje FIT Weekend Challenge

fot. Szafulskafotografuje

Zmiana na całego!

– Aby osiągnąć zamierzone cele dziewczyn z Targów Kielce, trening musi być wsparty odpowiednią dietą, wtedy na pewno osiągniemy sukces w dążeniu do zdrowej, ładnej sylwetki. Wyzwanie Fit Weekendu jest tym ciekawsze, że dziewczyny różni w zasadzie wszystko – wiek, waga, wzrost i powód dla którego podjęły challenge: dla Pauliny to zrzucenie od 3 do 8 kilogramów, natomiast cel Kasi, to zbudowanie masy mięśniowej i przybranie do 3-4 kilogramów – wyjaśnia Kasia Kiczor, trener personalny Healthy CURLY LifeStyle.

Ten dwuosobowy team z Targów Kielce rozpoczyna właśnie swoje przygotowania do FIT Weekendu pełną parą! Zwieńczeniem 50-dniowego sportowego wyzwania Pauliny i Kasi, ma być metamorfoza, której finał zobaczymy w kwietniu w Targach Kielce podczas FIT Weekendu.

Kasia Kulińska i Przemek Kiczor fot. Szafulskafotografuje

Paulina Świder i Kasia Kiczor fot. Szafulskafotografuje

Bądź z nami – podejmij wyzwanie!

Do zadania może dołączyć każdy, bowiem zmagania Kasi i Pauliny można śledzić na blogu poświęconym FIT Weekendowi, stronie fanowskiej facebook czy Instagramie. W portalach społecznościowych, podczas trwania FIT Weekend Challenge, Kasia i Przemka Kiczor, będą udzielać porad i tipów, m.in. w jaki sposób o siebie zadbać, czy jak poprawnie wykonywać ćwiczenia.

– Najważniejsze w tym wyzwaniu jest to, że dziewczyny, postanowiły zdecydowanie odmienić swój dotychczasowy styl życia na lepsze, do czego zachęcam wszystkich i zapraszam do wspólnej zabawy! – mówi Przemek Kiczor, trener personalny, od lat współpracujący z jedną z najpopularniejszych siłowni w Kielcach.

Całe Targi ćwiczą przed FIT Weekendem

Fit Weekend Challenge, choć został wymyślony i podjęty przez Kasię i Paulinę, to zaangażował także innych pracowników drugiego w Europie Środkowo – Wschodniej ośrodka wystawienniczego! W halach Targów Kielce, cyklicznie, aż do FIT Weekendu, organizowane będą ćwiczenia z Kasią i Przemkiem Kiczor, w których udział wziąć mogą wszyscy pracownicy targów, ich rodziny i przyjaciele. Wystarczy ubrać się na sportowo i zabrać ze sobą matę do ćwiczeń.

Organizatorami FIT Weekend Challenge są Targi Kielce, Katarzyna i Przemek Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle. Partnerami akcji są CrossFIT Kielce, Nowamed i Szafulskafotografuje.

od lewej Katarzyna Kiczor, Paulina Świder, Katarzyna Kulińska, Przemek Kiczor fot. Szafulskafotorgarfuje

Odsłon 72