Blue Majik – spirulina w jeszcze lepszym wydaniu

Blue Majik to w 100% naturalny ekstrakt spiruliny, który swoją niebieską barwę zawdzięcza fikocyjaninie. W preparatach wytwarzanych z Blue Majik zawartość tego pigmentu nigdy nie spada poniżej 30%, a jego ilość zależy tylko i wyłącznie od warunków atmosferycznych.

Blue Majik to dziko rosnące w jeziorze Klamath Lake w Oregonie, z dala od zanieczyszczeń oraz ingerencji człowieka, algi. Fikocyjanina w nich zawarta, to kluczowy składnik, powodujący, że spirulina jest tak cenną substancją aktywną dla ludzkiego organizmu. To doskonały środek przeciwzapalny oraz świetny antyoksydant. Co więcej, fikocyjanina jest naturalnym inhibitorem bólu, a w przeciwieństwie do leków sztucznie hamujących procesy przeciwzapalne i przeciwbólowe, nie powoduje skutków ubocznych w organizmie.

Zdolności antyoksydacyjne ekstraktu ze spiruliny, pomagają również uwolnić organizm od stresu oksydacyjnego, przyczyniającego się do zmęczenia mięśni. Co za tym idzie, suplementacja Blue Majik przyspiesza regenerację organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym, a także wspomaga regenerację organizmu na poziomie komórkowym.

Badania wykazały, że przyjmowanie minimum 8 gramów alg dziennie, znacznie wpływa na obniżenie złego cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Ponadto, regularne stosowanie ekstraktu spiruliny powoduje wzmocnienie systemu immunologicznego, prowadząc do zahamowania rozwoju komórek nowotworowych oraz infekcji wirusowych. Z powodzeniem może być również wykorzystywany do walki z chorobami na tle metabolicznym, w rezultacie obniżając masę ciała oraz poziom cukru we krwi.
Preparaty z Blue Majik dostaniesz w sklepach ze zdrową żywnością, a także w niektórych sklepach z suplementami. W internecie znajdziesz też mnóstwo przepisów, w których można wykorzystać ten niezwykły ekstrakt. Twoje dania będą piękne i co najważniejsze – prozdrowotne.

Odsłon 716